Manor Lords

Manor Lords

57 ratings
Manor Lords Посібник для початківців
By «У» Voistinu_tv
Посібник для початківців з основами гри "Manor Lords"
3
2
3
5
2
2
2
2
   
Award
Favorite
Favorited
Unfavorite
Огляд ігрового процесу



Manor Lords - це стратегічна гра-містобудування, в якій ви граєте за лорда, посланого королем правити землею, сповненою небезпек і перспектив. У грі вас чекає поглиблене будівництво міст, тактичні битви в реальному часі та складні економічні та соціальні симуляції. Ви повинні збалансувати управління ресурсами, попит і пропозицію, торгівлю, війну і використання пір року, щоб пережити зиму.

Чи зможете ви довести, що гідні честі? Чи загинете від рук бандитів і підступних лордів?

Цей посібник допоможе вам розібратися в основах гри, від користувацького інтерфейсу до основних елементів керування. Наприкінці ви дізнаєтеся, як вижити в перший рік гри.

Ваше королівство чекає на вас.


Сім'ї


Перш ніж ми почнемо гру, необхідно коротко описати основу гри - сім'ю.
Сім'ї є основною одиницею населення. Кожна Сім'я складається з декількох Родин, які споживають один вид їжі і до двох видів палива щомісяця. Сім'ї живуть у житлових будинках, які називаються Ділянками грабунку, а рівні сімей відповідають рівням житлових будинків - 1-й, 2-й і 3-й (максимальний на даний момент). За кожною сім'єю закріплено певне робоче місце, і члени сім'ї ходять туди на роботу. Деякі роботи вимагають наявності кіоску на ринку для продажу товарів, і цим кіоском керує інший член сім'ї.

Якщо будинок підвищується до рівня 2 і в ньому будується реміснича майстерня, сім'я вилучається із загальної робочої сили і не може бути призначена на іншу роботу. Важливо підтримувати баланс між різними рівнями житла та між ремісничими і неремісничими сім'ями.

Члени сім'ї чоловічої статі (чоловіки та сини) можуть вступати до ополчення. Якщо ці члени сім'ї загинуть під час бойових дій, їхнє місце буде вакантним доти, доки не буде знайдено заміну. Пам'ятайте про це, коли вступаєте в бій з ворогом, оскільки великі втрати можуть вплинути на економіку.


Керування камерою



Manor Lords має спеціальне управління камерою, що дозволяє творцям і спільноті створювати фантастичні часові відрізки, занурюватися в кадри крупним планом під час бою або просто зробити знімок вашого міста без використання інтерфейсу користувача.

Керування камерою відбувається наступним чином:
ctrl+shift+number - зберігає розташування камери
shift+number - завантажити місцезнаходження камери
ctrl+c - увімкнути кінематографічний режим (без інтерфейсу, більш плавне керування), для виходу з кінематографічного режиму знову натисніть ctrl+c


Індивідуальні назви, герби та озброєння



У грі є кілька розділів, які дозволяють вам налаштувати гру так, щоб вона стала по-справжньому вашим власним королівством. Почніть з безпосереднього залучення вашої громади до гри, перейменувавши міста, жителів і налаштувавши юнітів свити; або імпортуйте свій логотип в Manor Lords, щоб створити свій власний герб!

Щоб перейменувати місто, клацніть на його назву у верхній частині екрана, а потім натисніть на перо, щоб змінити його назву.
Щоб перейменувати мешканця села, знайдіть вкладку ЛЮДИ, натиснувши на будинок або місце роботи. Клацніть лівою кнопкою миші на ім'я людини, і ви зможете перейменувати її.

Побудувавши маєток, ви зможете створити власну Дружину - групу професійних солдатів, яких можна використовувати в бою.


Щоб налаштувати свою свиту, натисніть кнопку (1) "Армія", потім - (2) "Дружина", а потім - (3) "Налаштування Дружина". Після цього з'явиться ваша поточна дружина, і ви зможете перейменувати солдата, оплатити більше солдатів дружини, покращити їхню броню і налаштувати їхній зовнішній вигляд.


Основи - інтерфейсу

Огляд населення - Погляд на різні фактори, що впливають на населення регіону.
    • 1 - Непризначені сім'ї - сім'ї, які не мають конкретного робочого місця. Ці сім'ї необхідні для будівництва та для управління волами при транспортуванні деревини.

    • 2- Призначені сім'ї - сім'ї, яким було призначено роботу. У цих сім'ях є основний працівник, а інші члени сім'ї допомагають основному працівнику.

    • 3 - Житлова площа - кількість сімей, яку може утримувати поточний регіон, збільшена за рахунок будівництва або розширення ділянок для розбою.

    • 4 - Загальна кількість населення - загальна кількість населення вашого регіону, розбита на різні рівні сімей.

    • 5 - Схвалення - контролює загальний приріст населення і моральний дух вашого ополчення, коли воно збирається з регіону. Вищий рівень схвалення збільшує кількість сімей, що приєднуються до вашого поселення, поки є вільне місце.

    • 6 - Громадський порядок - визначає ймовірність злочинів, низький рівень громадського порядку постійно підштовхує громадян до бандитизму.

    • 7 - Регіональне багатство - кількість грошей, якими володіють селяни в даному регіоні. Вони можуть бути використані для імпорту товарів, модернізації ремісничих приміщень або переведені до вашої особистої скарбниці через податкову політику.

    • 8 - Поголів'я худоби - загальна площа для стайні та пасовища, із зазначенням нерозподіленого поголів'я в дужках. Будь-хто може використовувати нерозподілену худобу для транспортування ресурсів.

    • 9 - Припаси - місяці до того, як закінчаться ваші запаси їжі та палива. Пальне потрібне для певних робочих місць, а взимку споживання палива для дому подвоюється.

  • A - Меню поселення та сповіщення - При наведенні на назву вашого поселення з'явиться підказка про поточний рівень поселення та вимоги для його підвищення. Кожен рівень дає вам очко розвитку, яке ви можете використати для спеціалізації вашого міста та підвищення його ефективності.
    Вибравши назву поселення, ви побачите меню для використання очок розвитку, впровадження політик і встановлення лімітів виробництва. Однак деякі з них все ще перебувають у стадії розробки і можуть бути не функціональними.

  • B - Загальна кількість та надлишок товарів - Загальна кількість товарів показує всі товари в регіоні, тоді як надлишок показує, який запас залишився після того, як ресурси були зарезервовані.
    Уявіть, що у вас є 5 дощок, і ви будуєте будівлю, яка коштує 5 дощок. Ваш загальний запас залишається 5, але ваш надлишок стає 0, оскільки дошки тепер зарезервовані для будівництва.

  • C - Категорії товарів - асортимент товарів, відфільтрований за категоріями. Наведіть курсор на кожну категорію, щоб побачити розбивку по кожному товару.



  • 1 - Спадщина - Тут ви можете знайти інформацію про себе, таку як особисті дані, нові/активні/завершені можливості та інше.

  • 2 - Скарбниця - Ваші особисті гроші можна використовувати для дипломатії, найму свити або найманців, а також для заселення нового регіону.

  • 3 - Щорічний королівський податок - Сума податків, яку ви повинні сплатити королю.

  • 4 - Режим огляду - Увімкніть режим від третьої особи та прогуляйтеся по своєму
    поселенню.

  • 5 - Вплив - Необхідний для дипломатії та висунення претензій. Вплив можна отримати, підвищуючи рівень поселень, проводячи політику, завойовуючи табори бандитів і покращуючи церкви та маєтки.

  • 6 - Королівська прихильність - Прихильність можна використовувати в дипломатичних цілях, зокрема для висунення та спростування претензій.



    Iгрові інструменти - набір кнопок для побудови та управління вашим поселенням. Всі ці кнопки мають гарячі клавіші для швидшої взаємодії.


  • 1 - Дороги - будуйте дороги, щоб з'єднати будівлі вашого поселення. Мешканці поселення будуть їздити цими дорогами в залежності від своєї роботи.2 - Будівництво - тут показані всі варіанти будівництва для декількох типів будівель. При наведенні курсору на будь-яку будівлю з'являється інформація про вартість будівництва та вимоги, необхідні для її розблокування.

  • 2 - Будівництво - тут показані всі варіанти будівництва для декількох типів будівель. При наведенні курсору на будь-яку будівлю з'являється інформація про вартість будівництва та вимоги, необхідні для її розблокування.

  • 3 - Армія - Показує всі створені вами загони, включаючи ополчення, загони і найманців.

  • 4 - Мапа - Ця кнопка відкриває мапу регіону, яка дає вам можливість бачити всі регіони, їх власників і будь-які ресурси.

  • 5 - Довідка - Меню довідки визначає різні механіки та термінологію в грі.

  • 6 - Налаштування - Налаштуйте гру відповідно до ваших потреб, від графіки та звуку до гарячих клавіш і доступності.

  • 7 - Пори року та час - Пори року тісно пов'язані з життям людей і впливають на різні види робіт. При наведенні курсору на піктограму пори року з'явиться підказка, яка пояснює, коли настають пори року і як вони впливають на продовольство і сільське господарство.
    Час можна призупинити або прискорити залежно від стилю гри. За замовчуванням, натискання X прискорює час, а натискання Z - уповільнює, максимальна швидкість наразі становить x12.


Будівництво


У Manor Lords: ви часто будете взаємодіяти з трьома будівлями: Виробництво, Житло та Склади.


Житлові будинки - існує кілька рівнів житлових будинків, але тут ми розглянемо основи їх функціонування та те, на що слід звертати увагу.

  • 1 - Будинок 1-го рівня - Щоб уникнути втрати дозволу, кожен будинок повинен задовольнити різні потреби, розділені на "зручності" та "ринкову пропозицію". У цьому прикладі ділянки 1-го рівня ви бачите, що єдиною незадоволеною потребою є "рівень церкви". Це означає, що церква взагалі не була побудована.
    Домогосподарство не зможе перейти на рівень 2, поки ця потреба не буде задоволена.
    Домогосподарства, які мають достатньо великі ділянки, можуть побудувати прибудову на задньому дворі, що дає вам кілька варіантів. У цьому прикладі до будинку було прибудовано город.

  • 2 - Будинок 2-го рівня - Коли ви підвищуєте рівень будинку до вищого, на панелі "Житло" збільшуються або попередні вимоги, або з'являються абсолютно нові.
  • Як ви можете бачити в прикладі 2, цей будинок другого рівня (який також був позначений як ремісник "Коваль") вимагає по одному додатковому очку за рівень церкви, постачання продовольчого кіоску і постачання кіоску з одягом, а також нову вимогу до зручностей "Постачання таверни".

  • 3 - Ремісники - Як вже згадувалося раніше, будинки, які досягли рівня 2, можна додатково спеціалізувати на ремісниках, вилучаючи їх із загальної робочої сили і зосереджуючи все домогосподарство на виготовленні певного товару. У цьому випадку у нас є коваль.
    На вкладці "Загальні" відображатиметься різна інформація, наприклад, чи заправляється паливом виробничий процес (окремо від основної потреби будинку в паливі), і, якщо це можливо, ви можете вибрати, на виробництві якого товару має зосередитися домогосподарство.
    На цій вкладці також відображається загальна інформація про сховища для всіх рівнів (ремісничих чи інших).
    **Зверніть увагу, що озброєння внизу екрана показує обладнання, яке будуть використовувати члени вашої родини чоловічої статі, коли ополчення буде покликано до дії.


Виробничі будівлі - Більшість виробничих будівель мають таку структуру з трьома вкладками.

  • 1 - Загальні - Дозволяє вам призначати або знімати сім'ї з роботи у вибраній будівлі, а також надає огляд товарів, що містяться в ній, або будь-яких базових товарів, які ця будівля повинна буде переробляти в оброблений товар.

  • 2 - Люди - Показує місцезнаходження всіх членів сім'ї, зайнятих у будівлі, та їхній поточний статус. Ви також можете побачити, де їхні домівки знаходяться відносно робочого місця, що дозволяє дещо оптимізувати, якщо ви хочете мінімізувати відстань між сім'єю та її робочим місцем. Щоб призначити сім'ю на нову роботу, виберіть гвинтик на вкладці "Люди", а потім виберіть будівлю, в якій ви хочете, щоб вони працювали.

  • 3 - Додатково - Опції тут залежать від типу будівлі. Наприклад, у деяких будівлях ви можете призначити окремого вола, а в інших - вказати конкретну ділянку, на якій потрібно працювати.




Є ще кілька важливих моментів, на які слід звернути увагу щодо житлових будинків:
Доступ до води ніколи не змінюється - поки в регіоні є колодязь, ця потреба буде задоволена.
У розділі "Зручності" кожен пункт означає дещо інше, залежно від товару, про який ідеться - наведіть курсор на діаманти, щоб отримати пояснення, що означає кожна вимога. Наприклад, три діаманти за їжу означають, що ринок потребує щонайменше трьох різних видів їжі, доступних для продажу.
Неясно, який вплив має розмір присадибної ділянки на обсяг продукції, що виробляється на присадибних ділянках. Для таких видів діяльності, як вирощування овочів, чим більше, тим краще, однак чим більший сад, тим більше часу потрібно для роботи.
Для таких видів тварин, як кози (для отримання шкур) та кури (для отримання яєць), розмір ділянки не впливає на продуктивність.
Час у дорозі між домом і місцем роботи може впливати на виробіток, оскільки чим більше часу член сім'ї витрачає на дорогу, тим менше часу він має для роботи на присадибній ділянці, перш ніж повернутися на роботу. Якщо ви не задовольняєте потреби ваших мешканців, а рівень схвалення стає занадто низьким, сім'ї почнуть залишати ваше село.
Ремісничі домогосподарства все ще можуть бути призвані до ополчення, і вони створюють регіональне багатство.





Складські будівлі - існує два типи складських будівель. Зерносховища зберігають продукти харчування і товари, пов'язані з ними, тоді як склади містять непродовольчі товари. Сховища потребують працівників, які збирають, зберігають і розподіляють ці товари. Або працівник сховища, або відповідний "товарний" працівник (наприклад, заготівельник дров) автоматично розставляє товар на ринку, за умови, що він був створений для розподілу товарів, що зберігаються на ваших фермерських ділянках.

Сховища мають певну місткість, і ви можете перемикати товари, які там зберігаються. Деякі товари можуть псуватися під час несприятливих погодних умов, тому життєво важливо мати сховища по всьому поселенню.
Система зонування




Деякі будівлі використовують функцію гнучкого плану, яка позначена прямокутником у верхньому правому куті селектора будівель. Ці будівлі вимагають, щоб гравець поставив чотири точки в будь-якому вільному місці, позначивши площу, яку вона займатиме.

Іноді з'являється інша інформація, наприклад, розмір поля для ферми (вимірюється в "моргенах", де 1 морген дорівнює 2 англійським акрам), кількість худоби на пасовищах або скільки ринкових яток може поміститися на ринковій площі.



Схожим чином працюють і ділянки під забудову, а розмір зони визначає кілька речей:
- Скільки будинків буде розміщено.
- Можливість розширення заднього двору (позначається маленькою іконкою сараю).
- Право на прибудову житла (позначається маленьким будиночком зі значком "плюс"). Це дозволяє на одній ділянці розмістити дві сім'ї одночасно. Зауважте, що на достатньо великій ділянці можна побудувати як задній двір, так і житло. Для забудови ділянок Burgage ви також повинні позначити, яка "сторона" є "фасадом" - фасад повинен бути доступним і безперешкодним, але не обов'язково повинен знаходитися на дорозі (хоча немає причин не розміщувати його там).


Управління сировиною та ресурсами


Оскільки на карті представлено кілька типів сировинних ресурсів, існує кілька способів управління ними для створення сталої економіки. Зверніть увагу, що ресурси бувають двох видів - звичайні родовища та "багаті" родовища, які впливають на кількість ресурсів, яку можна зібрати.


Обмежена робоча зона - кілька будівель сировинних ресурсів функціонують на основі обмеженої робочої зони, запобігаючи надмірному видобутку ресурсів, таких як деревина. Лісник використовує таку саму механіку з обмеженою робочою зоною, але замість цього саджає дерева.


Відновлювані ресурси - такі ресурси, як ягоди та дикі тварини, є відновлюваними, тобто вони не вичерпуються повністю. Ягоди можна збирати навесні, а взимку вони впадають у стан спокою. Ви можете контролювати збір диких тварин у мисливському таборі, щоб запобігти надмірному полюванню.


Видобуток - наземні ресурси, такі як глина і залізо, не регенеруються, не можуть бути обмежені в робочій зоні, і ви не можете обмежити кількість видобутих ресурсів, як це можна зробити з оленями. Однак, якщо родовище є "багатим", ви можете побудувати глибоку шахту, яка забезпечить вас нескінченними ресурсами. Технологію глибокого добування корисних копалин можна розблокувати в гілці розвитку.


Поля - це місця, де ви вирощуєте свої культури, і вони працюють за сезонним циклом. Врожайність визначається рейтингом родючості землі, на якій побудовано поле. Чим більше використовуються поля, тим менш родючою стає земля, що може бути компенсовано дотриманням сівозміни та принаймні одним роком, коли земля не засівається, таким чином відновлюючи родючість.

Армії та війна

Управління поселенням займатиме більшу частину вашого часу на початку гри, але війна не менш важлива для розуміння, як для лорда, що захищає своїх людей від зрадницьких баронів і розбійників.


    Типи військ - Ваші армії складаються з 3 типів військ: Ополчення, Дружина і Найманці.
  • - 1 - Добровольці - набираються з чоловіків-селян і можуть бути оснащені різноманітною зброєю та спорядженням. Щоб озброїти своїх підданих, ви повинні самі їх знайти.
  • - 1 - Дружина - ці професійні солдати прив'язані до маєтків регіону. Їх можна кастомізувати, а певні будівлі і поліпшення збільшать чисельність вашої дружини.
  • - 1 - Найманці - Найманці - це групи мандрівних солдатів, яких можна наймати щомісяця, і вони приходять зі своїм власним озброєнням. Доступні найманці ротуються, і важливо відзначити, що ШІ барона також може наймати найманців.


Ви можете створити нову групу ополченців, перейшовши на вкладку "Армія" внизу екрана, вибравши "Створити нові підрозділи" і вибравши тип війська, яке ви хочете зібрати. З максимальною чисельністю 30 осіб у загоні, ваше ополчення почне заповнювати ряди, якщо буде доступне необхідне озброєння. Хоча це і не обов'язково, але додаткове спорядження, таке як шоломи, щити і гамбесони, дозволить вашим військовим краще діяти на полі бою.


ВІЙНА - Основи Manor Lords діє в традиційному режимі бою в реальному часі з паузами, тобто ви можете віддавати накази і реагувати на навколишній світ в реальному часі або натискати клавішу пробіл, щоб призупинити гру.


Щоб перемістити одну або кілька одиниць, утримуючи ліву кнопку миші, перетягніть одиниці, які ви хочете вибрати. Вибравши підрозділ, клацніть правою кнопкою миші в будь-якому місці на землі, щоб наказати своїм військам переміститися в це місце.


Утримуючи праву кнопку миші і перетягуючи по землі вибрані одиниці, ви зможете визначити ширину кожної одиниці, причому менша ширина забезпечує більшу згуртованість.


Щоб атакувати ворога, виберіть свій юніт(и) і клацніть правою кнопкою миші на ворожій одиниці, щоб ініціювати атаку або віддати наказ лучникам відкрити вогонь по ворогу.


І останнє, кожен підрозділ має різні накази та ефективність, коли він згуртований. Подивіться на кожен тип юнітів, щоб визначити, які накази ви можете віддавати і який у них поточний рівень бойового духу/втоми

ВІЙНА - Основи її


Manor Lords працює в традиційному режимі бою в реальному часі з паузами, тобто ви можете віддавати накази і реагувати на навколишній світ в реальному часі або натискати клавішу пробіл, щоб поставити гру на паузу.


Щоб перемістити одну або кілька одиниць, утримуючи ліву кнопку миші, перетягніть одиниці, які ви хочете вибрати. Вибравши підрозділ, клацніть правою кнопкою миші в будь-якому місці на землі, щоб наказати своїм військам переміститися в це місце.



Утримуючи праву кнопку миші і перетягуючи по землі вибрані одиниці, ви зможете визначити ширину кожної одиниці, причому менша ширина забезпечує більшу згуртованість.


Щоб атакувати ворога, виберіть свій юніт(и) і клацніть правою кнопкою миші на ворожій одиниці, щоб ініціювати атаку або віддати наказ лучникам відкрити вогонь по ворогу.


І останнє, кожен підрозділ має різні накази та ефективність, коли він згуртований. Подивіться на кожен тип юнітів, щоб визначити, які накази ви можете віддати, а також їхні поточні рівні бойового духу/втоми.

Як пережити перший рік


Пережити перший рік може здатися складним завданням, тому ось кілька перших кроків, які допоможуть забезпечити міцний фундамент для вашого поселення.



  • 1. Доступність ресурсів - Заснуйте поселення поблизу джерел їжі, води та лісів. Ці ресурси допоможуть вашим мешканцям бути ситими і зігрітими протягом зимових місяців.
  • 2. Рання інфраструктура - маючи на увазі ці ресурси, ви захочете побудувати ці будівлі протягом першого року:
    Колодязь - забезпечує ваших селян водою; розмістіть його вздовж підземних вод біля ваших земельних ділянок.
    Мисливський табір/Збиральницька хатина - залежно від наявності, одна або обидві будівлі забезпечать достатню кількість їжі для ваших селян. Амбар буде зберігати і розподіляти їжу, щоб вона не псувалася і не гнила.
    Лісопилка і будиночок дроворуба - обидві будівлі збирають деревину, перша - для будівництва, а друга - для дров, щоб зігріти селян взимку. Склад - зберігає і розподіляє товари, щоб вони не псувалися і не гнили.
    Ринок - сім'ям ваших робітників знадобиться місце, щоб продавати свої товари, і ваші фермерські ділянки задовольняють їхні потреби через ринок.
    Побудуйте свої земельні ділянки поруч з ринком, і якщо можете, оптимізуйте місця роботи сімей, щоб мінімізувати час на пересування між робочими місцями.
  • 3. Призначені сім'ї - призначте сім'ї, які знаходяться поруч зі своїм будинком, включаючи зерносховище і склад. Пам'ятайте, однак, що принаймні одна сім'я повинна залишатися не призначеною, щоб будувати будівлі і тягнути вола, який перевозить припаси.
  • 4. Табори розбійників - У перший рік ви можете знайти табір розбійників поблизу вашого поселення. Створіть загін списоносців і відчуйте перший смак бою, відбиваючись від них і знищуючи їхній табір.
  • 5. Підготовка до зими - з наближенням зими додайте більше сімей до вашого будиночка лісоруба, щоб заготовити більше дров, або, якщо у вас є надлишок деревини, побудуйте більше будинків, щоб привабити людей до вашого поселення.
  • 6. Використовуйте своє багатство - якщо у вас є багатство, то на ділянках 1-го рівня з достатньою кількістю місця для розширення заднього двору можна додати пасивне виробництво овочів, яєць або шкур кіз, що дасть змогу додатково виробляти більше товарів, необхідних для розвитку вашого поселення.


Подумайте про добування корисних копалин і торгівлю на ранніх стадіях, адже вишукані товари, такі як черепиця та інструменти, дають змогу розпочати торгівлю. Зароблені гроші дозволять вам купувати інші товари у торговців, покращувати прибудови на задньому дворі і навіть переходити до рівня 2 " Земельних ділянок ", що покладе початок вашому шляху до створення ремісничих сімей.


До весни наступного року ви повинні мати міцний фундамент у поселенських операціях і почати інвестувати у фермерство, ремісничі спеціальності та розширювати свій вплив. Наостанок, слово застереження - будьте обережні, не розвивайтеся занадто швидко, щоб не обігнати заготівлю дров і виробництво їжі. Незадоволені селяни будуть залишати ваше поселення, що призведе до нестачі робочих місць і подальшого нещастя у вашому поселенні.


Як би ви не вирішили грати, я сподіваємося, що цей посібник допоміг вам зрозуміти, що пропонує гра Manor Lords. У міру того, як ви будете продовжувати грати, ви зіткнетеся з більш серйозними проблемами у веденні війни і розбудові поселень, збалансуванні спеціалізованої регіональної логістики, модернізації сіл і будівництві складних промислових систем. Бажаю вам успішного правління і приємного проведення часу з Manor Lords.





25 Comments
MrDOS 21 Oct, 2024 @ 10:43pm 
Дякую за гайд українською! Приємно дивитись як кацапня пригорає в коментах :steamhappy:
leef 3 Oct, 2024 @ 3:20am 
привіт! висунув претензії на провінцію і прихильність короля -1 хто вкурсі чого чекати від цього дебафу?
Kristo 9 Jul, 2024 @ 12:13pm 
У кого "Не торгувати" - зліва надпис інтерактивний. В коментах вже підсказали, але вирішив продублювати. Автору величеезний респект! Хай квітне український контент!
gorix36 10 May, 2024 @ 3:28am 
Не запускається
Huskarl 9 May, 2024 @ 8:48am 
Класний гайд, дякую! Узкіх аж трясьот! 😁
Lykas_UA 8 May, 2024 @ 3:32am 
Свинособаки вже набігли))) От у кого пригорає від української мови ))
Пожилой 7 May, 2024 @ 11:27am 
Мыкола что то пишет на языке который понимает только он и видимо пытается задеть человека ниже, чел, бесполезно) никто не понимает вымышленный язык
«У» Voistinu_tv  [author] 6 May, 2024 @ 1:16pm 
Це український посібник, якщо вам потрібно знайти посібник свинячо-собачою мовою
ви можете зайти у фільтри і вибрати будь-яку мову !
Слава Україні :flagukraine:
ЖАТВА 6 May, 2024 @ 1:08pm 
А по русски можно?
Blooden Kerst 6 May, 2024 @ 11:19am 
Теж не одразу зрозумів, біля кожного ресурсу зліва напис у факторії, "не торгувати" стоїть. Так от, він інтерактивний, натиснувши на нього можна поставити "ввозити", "вивозити", "обопільна торгівля". Тобто можна не створюючи маршрут торгувати, в цьому разі можна не створювати торговий шлях. А на більш складні товари вказано "потрібен маршрут".